טיול לטנזניה

טיול ספארי בטנזניה – מסע בלב הטבע הפראי

טנזניה הפכה בשנים האחרונות לשם נרדף לחוויית ספארי באפריקה. כרבע משטחה של המדינה (250,000 קמ”ר) מוקדש לשימור הטבע ובעלי החיים והיא מהווה את יעד הספארי העשיר ביותר במזרח אפריקה. זוהי אפריקה בשיאה, פסגות מושלגות ולגונות צלולות, סוואנות אינסופיות, יערות טרופיים סבוכים, אגמים ומגוון עצום של בעלי חיים, מהטורפים הגדולים והפראיים בעולם ועד מינים נדירים של ציפורים ובעלי כנף.

בטנזניה היצע גדול של שמורות טבע ואטרקציות, לכל שמורה אופי ייחודי, מערכת אקולוגית, נופים ואוכלוסיית בעלי חיים ייחודית לה. גם הדרכים לצאת למסע הזו רבות ומגוונות. ספארי ג’יפים היא אפשרות אחת מיני רבות. במקומות רבים תוכלו לשלב ספארי הליכה בטבע, מוקפים בחיות הבר או טיסה בכדור פורח מעל הסוואנות האדירות של שמורת הסרנגטי, הכל שאלה של טעם.

סרטון וידאו על טנזניה: לחוות את טנזניה ב- 74 שניות

טיול ספארי בטנזניה הוא טיול שמוטב לתכנן בקפידה, עד הפרטים הקטנים. עומק החוויה והצלחתה טמונים בתכנון קפדני, הכולל בחירה נבונה של הטיסות הפנימיות, בחירת המלונות והלודג’ים הנכונים, במתווה מסלול שמתייחס למרחקים, לתנאי מזג האוויר, העדפות וטעמים אישיים. אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר, בכל שאלה ואנו נסייע לכם ללמוד עוד על הספארי בטנזניה ואפשרויות הרבות מהם תהנו. אנו נשמח להזמין אתכם לפגישה אישית, נפרוס בפניכם את שלל האפשרויות, וביחד נרקום מסע מיוחד לספארי בטנזניה.

להתאמת טיול ספארי בטנזניה השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם: